Wordfeud is scrabble
Wordfeud is het ouderwetse scrabble, maar dan speel je op je smartphone. Omdat dit spel op je telefoon staat kan je het op elk moment van de dag spelen, en kan je dus ook heel makkelijk samen spelen (tot 30 lopende potjes). Door het competitie element (de meeste punten) en het feit dat je niet direct een woord hoeft te leggen (maximaal 72 uur), en het laagdrempelig is, is wordfeud de trend van 2011 geworden.
Tags: competitie, dag, laag, laagdrempelig, maximaal, oude, samen, scrable, smartphone, speel, spelen, speler, staat, telefoon, uur, woord, word-feud, Wordfeud, wordfeut
‘Scrable’ bestaat helemaal niet. Het lijkt enigszins op ‘Scrabble’ en gezien de context zou het zomaar kunnen dat er ‘Scrabble’ wordt bedoeld.
Het gaat hier nota bene om woorden! Taal!
Ja, nogal stom….aangepast!
Ach, over ongeveer twee jaar hoor je er bijna niets meer van. Kijk maar eens naar Sudoku. Dat was een hele hype en je kon je kont niet keren of je liep er tegen aan. Tegenwoordig heeft het een hoekje in sommige puzzelpagina’s van en krantje.
Ik heb al gezien dat ik er niets aan mis. Daarnaast wil ik geen eens internet, of wat er meer nodig is om het te kunnen doen, op mijn telefoon. Die is om te bellen.