Rokjesdag is de 1e dag van het jaar voor rokjes met blote benen
Rokjesdag is de eerste dag van het jaar waarop vrouwen massaal een rokje gaan dragen. En waarop we mooie, blote, geschoren benen te zien krijgen, want panty’s zijn niet toegestaan op rokjesdag. Het is dus eigenlijk een soort benenbevrijdingsdag. En niet alleen de benen mogen in het zonnetje. Ook de armen, voeten en het décolleté mogen bloot.
Martin Bril is de persoon die voor het eerst de term rokjesdag noemde, en wordt dus ook gezien als bedenker van rokjesdag. De laatste voorspelling van Martin Bril gold voor 3 april 2009.
Tags: 3 april, armen, benen, benenbevrijdingsdag, bevrijding, bloot, blote, bril, décolleté, geschoren, lente, Martin Bril, panty, rok, rokje, rokjes, rokjesdag, voeten, vrouwen, zon, zonnetje